Date fiscale

SC Titan Machinery Romania SRL

Adresa socială: Aleea Ștefania Nr. 2, Clădirea E - Hala E
Sat Dragomirești -Deal, comuna Dragomirești - Vale, Ilfov 077096
Romania


Cod Unic de Înregistrare fiscală: RO 29352595

Nr. Înmatriculare la Registrul Comerțului: J23/3010/2011

Cont IBAN: RO53 RZBR 0000 0600 1419 2576, deschis la Raiffeisen Bank – Sucursala Chitila

Locațiile noastre

Alexandria
Str. Cernetu Sa Victoria, nr. Lot 1, Alexandria, județul Teleorman, cod poștal: 140112

+40 374 880 518

alexandria@titanmachinery.ro
Bârlad
Comuna Zorleni, Sat Simila, Tarla 16, parcela 198/18, jud. Vaslui

+40 374 880 524

barlad@titanmachinery.ro
Brașov
Str. Stejarilor, nr. 1D, localitatea Cristian, județul Brașov, cod poștal: 507055

+40 374 880 522

brasov@titanmachinery.ro
Brăila
Șoseaua de Centură, DN2 B, Brăila, județul Brăila, cod poștal: 817181

+40 374 367 678

braila@titanmachinery.ro
Botoșani
Cătămărești-Deal, Nr. 4 (Calea Națională), Botoșani, județul Botoșani, cod poștal: 717248

+40 374 880 520

botosani@titanmachinery.ro
București
Aleea Ștefania, nr. 2, Autostrada București-Pitesti, Km 13.2, localitatea Dragomirești Deal, județul Ilfov, cod poștal: 077096

+40 374 367 600

office@titanmachinery.ro
Cluj
Str. Gării, nr. 8A, localitatea Bonțida, județul Cluj, cod poștal: 407105

+40 374 367 698

cluj@titanmachinery.ro
Constanța
Șoseaua Tulcei, nr. 108-109, localitatea Lumina, județul Constanța, cod poștal: 907175

+40 374 367 640

constanta@titanmachinery.ro
Craiova
Calea București, nr. 136/10, Comuna Pielești, Județul Dolj, cod poștal: 207450

+40 374 367 634

craiova@titanmachinery.ro
Oradea
Str. Suișului, Nr. 35, Oradea, județul Bihor, cod poștal: 410140

+40 374 367 605

oradea@titanmachinery.ro
Roman
Artera Ocolitoare, FN, Mun. Roman, județul Neamț, cod poștal: 611053

+40 374 367 603

roman@titanmachinery.ro
Slobozia
Șoseaua Călărași, km. 93, hala nr. 4, parcul Hamilton, Slobozia, județul Ialomița, cod poștal: 920002

+40 374 367 688

slobozia@titanmachinery.ro
Timișoara
Calea Lugojului, nr. 58 – 60, comuna Ghiroda, județul Timiș, cod poștal: 307200

+40 374 367 604

timisoara@titanmachinery.ro
Tulcea
Str. Viticulturii nr. 2K, Tulcea, județul Tulcea, cod poștal: 907175

+40 374 880 516

tulcea@titanmachinery.ro