Tax data

Address: Aleea Ștefania, nr. 2, Autostrada București-Pitesti, Km 13.2, 
localitatea Dragomirești Deal, județul Ilfov, cod poștal: 077096

Tax registration: RO 29352595 
Trade register number: J23/3010/2011

IBAN Number: RO53 RZBR 0000 0600 1419 2576,  Raiffeisen Bank –  Chitila Branch

Our Locations

Alexandria
Str. Cernetu Sa Victoria, no. Lot 1, Alexandria, Teleorman county, postal code: 140112

+40 374 880 518

alexandria@titanmachinery.ro
Brașov
Str. Stejarilor, no. 1D, Cristian locality, Brașov county, postal code: 507055

+40 374 880 522

brasov@titanmachinery.ro
Brăila
Centura Road, DN2 B, Brăila, Brăila county, postal code: 817181

+40 374 367 678

braila@titanmachinery.ro
Botoșani
Cătămărești-Deal, Nr. 4 (Calea Națională), Botoșani, Botoșani county, postal code: 717248

+40 374 880 520

botosani@titanmachinery.ro
București
Aleea Ștefania, no. 2, Autostrada București-Pitesti, Km 13.2, Dragomirești Deal, Ilfov county, postal code: 077096

+40 374 367 600

office@titanmachinery.ro
Cluj
Str. Gării, no. 8A, Bonțida locality, Cluj county, postal code: 407105

+40 374 367 698

cluj@titanmachinery.ro
Constanța
Tulcei Road, no. 108-109, Lumina locality, Constanța county, postal code: 907175

+40 374 367 640

constanta@titanmachinery.ro
Craiova
Calea București, no. 136/10, Pielești Commune, Dolj County, postal code: 207450

+40 374 367 634

craiova@titanmachinery.ro
Oradea
Str. Suișului, Nr. 35, Oradea, Bihor county, postal code: 410140

+40 374 367 605

oradea@titanmachinery.ro
Roman
Artera Ocolitoare, FN, Mun. Roman, Neamț county, postal code: 611053

+40 374 367 603

roman@titanmachinery.ro
Slobozia
Calarasi Road, km. 93, hall no. 4, Hamilton Park, Slobozia, Ialomița County, postal code: 920002

+40 374 367 688

slobozia@titanmachinery.ro
Timișoara
Calea Lugojului, no. 58 - 60, Ghiroda commune, Timiș county, postal code: 307200

+40 374 367 604

timisoara@titanmachinery.ro
Tulcea
Str. Viticulturii no. 2K, Tulcea, Tulcea county, postal code: 907175

+40 374 880 516

tulcea@titanmachinery.ro