Tehnician service - Alexandria

29.08.2023

Titan Machinery România, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole și de construcții din lume, vă invită să vă alăturați echipei noastre.
Responsabilități
  • Montează, pune în funcțiune și repară mașini și utilaje agricole (tractoare, combine, echipamente de erbicidat, prese agricole, pluguri, discuri, semănători, cositori etc.) și/sau utilaje de construcții (excavatoare, încărcătoare frontale, buldoexcavatoare, mini-încărcătoare, buldozere etc);
  • Efectuează inspecția și pregătirea dinaintea livrării utilajelor;
  • Localizează și diagnostichează corect defectul mașinii/utilajului; stabilește necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operațiunii, după caz;
  • Efectuează instruirea operatorilor desemnați de client, cu privire la utilizarea utilajelor.

Candidatul ideal
  • Abilități avansate de utilizare și punere în funcțiune a echipamentelor agricole/de construcții;
  • Cunoștințe tehnice cu privire la mașinile și utilajele agricole/de construcții (preferabil din gama Case IH/CASE CE);
  • Cunoștințe bune de mecanică, hidraulică, pneumatică și electronică.
  • Persoană pro-activă, orientată către client și către rezultate, capabilă să lucreze în echipă;
  • Abilități de operare a calculatorului;
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
  • Deținător permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitatea de a se deplasa în regiunea de responsabilitate: aria județelor arondate punctului de lucru Alexandria.

Beneficii
  • Pachet de beneficii în care salariul este exprimat în EURO net și plătit în lei, actualizat la cursul mediu din fiecare lună;
  • Instrumente de lucru (mașină de serviciu, laptop, telefon);
  • Bonuri de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată oferite lunar în format electronic;
  • Vouchere de vacanță;
  • Creșterea anuală a salariului net conform politicii companiei;
  • 25 de zile de concediu pe an;
  • Abonament medical în cadrul unei rețele private de sănătate;
  • Cărți direct la birou de la Bookster (biblioteca online) și discounturi la spectacole/evenimente culturale.