Junior Sales Agent - Utilaje construcții - Craiova

15.03.2024

Ești tânăr/ă absolvent/ă de liceu? Ești energic/ă și pasionat/ă de domeniul agricol și/sau de mașini și utilaje? Atunci e timpul să ne cunoaștem!
Responsabilități
  • Promovează, prezintă și vinde mașinile și utilajele agricole de construcții comercializate de companie, în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale acesteia;
  • Stabilește întâlniri cu clienții și păstrează un contact permanent cu clienții din zona de care răspunde;
  • Colaborează îndeaproape cu departamentele companiei pentru a definitiva operațiunea de vânzare;
  • Propune și participă la acțiuni de promovare a ofertelor companiei (demonstrații în șantier, expoziții, târguri).

Candidatul ideal
  • Absolvent studii tehnice de mecanică utilaje;
  • Pro-activ, persoană orientată către client și rezultate, atentă la detalii;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Cunoștințe de Limba Engleză la nivel mediu/ avansat;
  • Cunoștințe operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook);
  • Posesor permis de conducere (categoria B);
  • Disponibilitatea de a se deplasa în zona de care răspunde, alocată punctului de lucru Craiova.

Beneficii
  • Oportunități de dezvoltare profesională și participare la training-uri;
  • Pachet salarial competitiv;
  • Comision din vânzări;
  • Tichete de masă;
  • 25 zile de concediu;
  • Abonament medical privat;
  • Cărți de la Bookster;
  • Instrumente de lucru: mașină de companie, laptop și telefon.