Junior Sales Agent - Utilaje agricole - Constanța

30.03.2023

Ești tânăr/ă absolvent/ă de liceu? Ești energic/ă și pasionat/ă de domeniul agricol și/sau de mașini și utilaje? Atunci e timpul să ne cunoaștem!
Responsabilități
  • Promovează, prezintă și vinde mașinile și utilajele agricole comercializate de companie, în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
  • Stabilește întâlniri cu clienții și păstrează un contact permanent cu clienții din zona de care răspunde;
  • Colaborează îndeaproape cu departamentele companiei pentru a definitiva operațiunea de vânzare;
  • Propune și participă la acțiuni de promovare a ofertelor companiei (demonstrații în câmp, expoziții, târguri).

Candidatul ideal
  • Abolvent studii tehnice de mecanică mașini agricole sau agronomice;
  • Pro-activ, persoană orientată către client și rezultate, atenție la detalii;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/ avansat;
  • Cunoștințe operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook);
  • Posesor permis de conducere (categoria B);
  • Disponibilitatea de a se deplasa în zona de care răspunde, alocată punctului de lucru Constanța.

Beneficii
  • Instrumente de lucru: mașină de companie, laptop și telefon;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și participare la training-uri;
  • Un pachet de beneficii în care salariul este exprimat în EURO net și plătit în lei, actualizat la cursul mediu din fiecare lună;
  • Comision din vânzări;
  • Bonuri de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată oferite lunar în format electronic;
  • 25 zile de Concediu anual;
  • Abonament medical privat;
  • Asigurare medicală privată;
  • Vouchere de vacanță;
  • Cărți de la Bookster.