Cariere

Titan Machinery România, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole și de construcții din lume, vă invită să vă alăturați echipei noastre. Persoanele interesate sunt rugate să trimită SV-urile la adresa de e-mail: cv@titanmachinery.ro

Business Operation Assistant - București

Responsabilități:

  • Redactează și centralizează procesele verbale aferente transportului utilajelor agricole/de construcții: trimite procesele verbale persoanelor direct implicate, centralizează procesele verbale în format electronic (fișier Excel), urmărește si verifică daca s-au primit ulterior livrării utilajului, le arhivează.
  • Este responsabil/ă cu planificarea, organizarea și controlul transportului de utilaje de construcții, în perioadele în care responsabilul respectiv nu este la serviciu.
  • Face demersurile necesare pentru asigurarea utilajelor agricole și de construcții, conform instrucțiunilor de lucru.
  • Efectuează activități administrative, conform necesităților afacerii.

Cerințe:

  • Experiență anterioară similară este obligatorie.
  • Foarte bune abilități de comunicare – vorbit și scris.
  • Foarte bună cunoaștere a limbii engleze este obligatorie.
  • Persoană foarte organizată, cu bune abilități de relaționare cu ceilalți.
  • Atitudine proactivă, orientată spre client și rezolvarea problemelor.
  • Foarte bune abilități de operare a calculatorului (MS Office, Microsoft Outlook).

Beneficii:

- Oportunități de dezvoltare a carierei într-un mediu competitiv.
- Telefon mobil, calculator.
- Pachet de beneficii atractiv.
- Contract individual de muncă.